O nás

Poskytujeme služby malým a středním firmám i živnostníkům. Naším zájmem není pouze zpracování účetnictví, ale také vytvořit pro klienta takové podmínky, aby zároveň ušetřil nejen čas, ale i peníze.

Máme zkušenosti s firmami, které podnikají v různých oborech

Samozřejmostí je neustálé vzdělávání, kurzy a sledování novinek. Svým klientům nabízíme přátelský  a individuální přístup. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, ale mohou se na nás obrátit klienti s jednorázovými požadavky či dotazy. Začínajícím podnikatelům nabízíme konzultace a pomoc s úřady.

Pracujeme s účetním software POHODA a POHODA Tax od Stormware, popř. se software přímo u klienta, dle jeho požadavku. 

Nemáte čas? Nevadí. Doklady si u Vás vyzvedneme v předem domluveném termínu, popř. je možná komunikace přes zásilkovnu, kurýrem nebo elektronicky. Elektronická komunikace je v současné době velmi moderní a žádaná. Převážná část naší práce je založena právě na elektronické komunikaci, při které máte své doklady stále u sebe a k nám je zasíláte elektronicky. Nemusíte se tak trápit, že nemáte své doklady u sebe při reklamaci či jiné potřebě. Elektronická komunikace probíhá ve formě e-mailové komunikace popř. formou sdílených složek. Ukládání dokladů probíhá z velké části formou úložiště na Google disku.

Přejít nahoru